Robootika

Tere

laagri robotKuna sellest sügisest alates on Laagri koolis mõllamas robotipisik, siis tekkis mõte, et võiks teha ka ühe kohaliku robotiürituse kevadel – kus lapsed saaks näidata, mis aasta jooksul on õpitud ja lapsevanemad ja muud huvilised näeksid ja võibolla saaksid ka ise proovida, et mille ümber kogu see kära käib.
Aga kui juba sellist vahvat üritust korraldama asuda, siis oleks ju tore seda veidi suuremalt teha ja seetõttu võiks tegu olla sõpruskohtumisega, kuhu pole kaasatud ainult Laagri huvialakooli robootikahuvilised vaid kogu Saue vald ja selle toredad naabrid.

kaartJa siinkohal palukski kõigi robootikaõpetajate abi, kes elavad järgmistes kohtades:

  • Saue vald või linn
  • Nõmme
  • Saku vald
  • Keila vald või linn
  • Nissi vald
  • Kernu vald
  • Harku vald

Enne kui saaks üritust planeerima hakata oleks vaja täpselt teada kui palju robootikaringe üldse siin kandis tegutseb, seetõttu püüaks nüüd ära kaardistada piirkonna robootikaringid  Selleks palun täida ankeet siin.

Kui sa ise ei ole robootikaringi juhendaja aga tead mõnda juhendajat ülalmainitud piirkonnast, siis palun saada talle info selle veebilehe kohta.

Üritus siis toimuks maikuus ning koht on veel väljaselgitamisel – kindlasti toimub see kaardil piiritletud territooriumil. Aga enne kui me ei tea, kui paljudest osalejatest me räägime siis on keeruline ka mingit eelbroneeringut teha.

Ja kindlasti on ideega liituma oodatud ka kõik vabatahtlikud vanuses 10 – 99 aastat – kui tahta asja korralikult teha, siis tegemist on päris palju ja kindlasti leiame igale huvilisele midagi põnevat tegemiseks. Eriti tore oleks kui korraldustiimiga liituks gümnaasiumiõpilased – hea viis järgi proovida, kas selline korralduslik töö võib olla miski, mida tulevikus teha sooviks – lisaks uued tuttavad ja üks lisarida CV-s 😉 Anna oma huvist märku diana.poudel@gmail.com

Tervitades,

Diana Poudel
Robootikahuviline lapsevanem Saue vallast

button

Ideed toetab nõu ja jõuga:

logo-vaike

Robootikaga seotud blogipostitused ja muud lingid:

Laagri kooli Roboring – eile, täna ja homme…

Hooandja projekt Laagri roboringi avamiseks

Robootika.ee