Kes ma olen?

Tegelikult ei tea ma ise ka päris täpselt kes ma olen 😉 Ainukesed kindlad faktid mida enda kohta öelda saan on see, et minu nimi on Diana Poudel, olen hetkel 36 aastane ja elan siin Laagri alevikus Tallinna külje all.

Mul on ka 10 aastased kaksikud – Mirjam ja Oliver ning kindlasti on nemad olnud paljudele minu ettevõtmistele inspiratsiooniks. Tänu nendele sai kunagi loodud Pere24 leht ning samuti on nad kindlasti veidi süüdi selles, et siin Laagris olen viimasel aastal väga aktiivselt tegelenud robootikapisiku levitamisega.

Olen veidi seotud ka Saue valla tegemistega – olen uue ühendvalla volikogu liige ja varasemalt Saue valla sotsiaalkomisjoni liige. Samuti olen oma lennu esindaja kooli nõukogus – nende teemadega seotud blogipostitused leiad siit.

Olen hetkel ka tudeng ning õpin Tartu Ülikooli magistrantuuris kommunikatsioonijuhtimist. Lisaks siis püüan veidi hoogu anda siin kohalikule kodanikualgatusele – kevadel toimus meil vahva üritus Laagri Robocity ja samuti löön kaasa Laagri kohvikute päeva korraldustiimis.

Erialaselt olen viimastel aastatel tegelenud eelkõige internetiturunduse ja kodulehtedega ning sellel teemal vahepeal kirjutan oma Digiabi blogis.

Kui sul tekib millegipärast soov minuga ühendust võtta, siis kirjuta diana.poudel@gmail.com või helista 53 097 003.